מבנה ראיונות אישיים למועמדים לרפואה באוניברסיטת בן גוריון« ראיונות אישיים למועמדים לרפואה באוניברסיטת בן גוריון« מבחני אישיות« רפואה« ראשיאתה כאן:

שם
טלפון
מתעניין ב:
טקסט חופשי
אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
בחן את עצמך
 

מבנה ראיונות אישיים למועמדים לרפואה באוניברסיטת בן גוריון

מבנה ראיונות באר שבע

בחדר תשבו מול שני מראיינים בדרך כלל, שישאלו אתכם שאלות לסירוגין. לא ניתן לדבר על מבנה אחיד לראיונות מכיוון שהתוכן הספציפי של השאלות יכול להשתנות מראיון לראיון.

השאלות יכולות לעסוק או בנושאים כלליים הקשורים לסוגיות ברפואה- זכויות החולים, רפואה לעניים מול עשירים, בעיות במערכת הבריאות בארץ, מעמדו של הרופא, המתות חסד, ניסויים בבעלי חיים וכן הלאה. שאלות אלו מטרתן לבחון את דרכי החשיבה שלכם- האם יש לכם ידע כללי, האם אתם מסוגלים לחשוב לעומק ובצורה מורכבת ולהציע פתרונות/דעות מנומקים.

סוג שני של שאלות הוא שאלות בעלות אופ אישי יותר. מטרתן של שאלות אלו ללמוד עליכם כבני אדם והאם יש לכם את הכישורים האישיים הנחוצים כדי לעבוד כרופאים. כאן תוכלו להישאל על תוכניותיכם העתידיות, האם יש לכם תחביבים, כיצד התמודדתם עם קשיים בעבר וכדומה.

במסגרת קורס ההכנה של ביה"ס האמריקאי לראיונות הקבלה תקבלו שאלות רבות שנשאלו במבחנים קודמים וככל הנראה יישאלו גם בפעמים הבאות, ותקבלו הסברים מפורטים מה לענות לכל שאלה.


לקבלת מידע נוסף, מלא פרטיך ונציג יחזור אלייך
שם
טלפון
אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS