מבחן NCLEX / CGFNS« סיעוד« ראשיאתה כאן:

שם
טלפון
מתעניין ב:
טקסט חופשי
אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
��� �� ����
 

מבחן NCLEX / CGFNS

בחינת CGFNS  מאורגנת על ידי הוועדה לבוגרי לימודי חוץ בסיעוד בארה"ב, ארגון על שהוקם על ידי איגוד האחיות האמריקאי והאגודה הלאומית לסיעוד בארה"ב ב- 1977. וועדה זו מסדירה הליכי קבלתם של בוגרי לימודי סיעוד ממוסדות לימוד מחוץ לארה"ב.

כיום, בחינת ההסמכה של ה-CGFNS/NCLEX הינה תנאי הכרחי לכל  בוגר לימודי סיעוד בעל רישיון מקצועי, המבקש לעבוד כאח/אחות בארה"ב. הן ה-NCLEX והן ה-CGFNS  הן בחינות סיעוד ממשלתיות. בחינת ה-NCLEX היא חובה לכל מי שמבקש לעסוק בסיעוד בארה"ב, ומשמשת גם כמבחן ההסמכה הממשלתי לעיסוק כאח/אחות בארה"ב. לכן היא בחינת חובה גם לאלו שלמדו סיעוד בארה"ב.

לעומתה, ה- CGFNS  היא בחינת הסמכה הנדרשת מאלו שסיימו לימודי סיעוד מחוץ לארה"ב. אם אתם מעוניינים לעסוק בסיעוד בארה"ב תוייבו לעבור בהצלחה את ה- NCLEX , ובמרבית המקרים תתבקשו לעבור גם בחינת CGFNS  , תלוי במדינה בה תעבדו. חשוב לציין, כי שתי הבחינות כוללות, בנוסף לידע תיאורטי ומעשי כללי הנדרש מאחים / אחיות בכל העולם, גם ידע מקצועי ייחודי לארצות הברית, שאינו נלמד כלל בבתי הספר לסיעוד בארץ. לכן הכנה מוקדמת למבחני הסיעוד באמצעות קורס הכנה היא חיונית אם אתם מעוניינים לעבוד כאחים מוסמכים בארה"ב וסיימתם את לימודי הסיעוד שלכם בארץ. ביה"ס האמריקאי מעביר מדי שנה קורס הכנה ממוקד למבחני הסיעוד בארה"ב, אנא מלאו את פרטיכם משמאל ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם.

קורס ההכנה למבחן CGFNS / NCLEX
ביה"ס האמריקאי הינו הגוף היחיד בארץ המקיים קורסי הכנה לבחינות ה- CGFNS/NCLEX הנדרשות מכל מי שרוצה לעבוד כאח/אחות בארה"ב.
מבנה מבחן CGFNS / NCLEX
בחינת ה- NCLEX היא בחינה ממוחשבת אדפטיבית, כלומר מתאימה את עצמה לרמתו של המבחן. היא כוללת בין 75 ל- 265 שאלות.
תוצאות מבחן CGFNS / NCLEX
בבחינת ה- NCLEX אין ציון מספרי, רק עובר/נכשל. בבחינת ה- CGFNS  ציון עובר הוא 400 לפחות, בסקלה שבין 0-800. ביה"ס האמריקאי מתחייב שלאחר קורס ההכנה...
טיפים למבחן CGFNS / NCLEX
מבחני הסיעוד הממשלתיים האמריקאיים כוללים גם ידע מקצועי שאינו נלמד בארץ- מחלות שונות אותן תצטרכו להכיר היטב בתפקידכם בארה"ב. וודאו שאתם מכירים את כל הידע...
שאלות לדוגמא במבחן CGFNS / NCLEX
A client has been admitted to the hospital with acute pancreatitis. The nurse should anticipate that the physician will order which of the following analgesics?
מועדי במבחן CGFNS / NCLEX
בחינת ה- CGFNS  מתקיימת בתל אביב, בית ציוני אמריקה, שלוש או ארבע פעמים בשנה- בחודשים מרץ,יולי, נובמבר ולפעמים גם בספטמבר. בחינת ה- NCLEXאינה מתקיימת בארץ, אולם...
עמודים:

לקבלת מידע נוסף, מלא פרטיך ונציג יחזור אלייך
שם
טלפון
אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS