אילוף כלבים« פארא וטרינרי« ראשיאתה כאן:

שם
טלפון
מתעניין ב:
טקסט חופשי
אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS
��� �� ����
 

אילוף כלבים

כל אדם אשר מעוניין להכניס כלב לביתו יודע שמדובר בתהליך הסתגלות וחינוך אשר חיוני על מנת להבטיח חיים משותפים טובים. אנשים רבים מעוניינים לצרף חיית מחמד לבית, אך כאשר החיה נכנסת לבית מתעוררות בעיות רבות אשר נפתרות רק בזכות חינוך ואילוף מקצועי של בעל החיים. מקצוע האילוף הינו מקצוע מבוקש ונדרש בישראל ותעודת מאלף מוענקת לתלמידים אשר סיימו בהצלחה קורס מאלפי כלבים ויכולים כעת להתחיל לעזור למשפחות רבות לחנך את בן הבית החדש.

קורס מאלפי הכלבים מציע לימודי תעודה במקצוע אילוף הכלבים ונועד להכשיר בעלי מקצוע כמאלפי כלבים בכל הרמות. במהלך הקורס התלמידים יתנסו בשעות אילוף מעשי של הכלבים ויקבלו הכשרה גם בחינוך גורים, משמעת בסיסית, משמעת מתקדמת, ואימון הגנה. קורס אילוף כלבים הינו קורס מקיף בו רוכשים התלמידים ידע רחב בשיטות אילוף, דפוסי התנהגות של בע"ח, ותאוריות שונות יחדיו עם לימודים מעשיים ותרגולים.
במישור התאוררטי יועברו הנושאים הבאים במהלך הקורס: פסיכולוגיה של הכלב, גזעי כלבים שונים ואפיונם, מתן עזרה ראשונה, טיפוח וגידול הכלב, אבולוציה של כלבים וגזעים, שפת הגוף, גירויים, יצרים ותכונות,פתרון בעיות התנהגות, אנטומיה של בע"ח ואף הדרכת קבוצות אילוף ועוד. 
 הקורס מכשיר את התלמידים לעסוק באילוף כלבים ולהשתלב בתפקידי אילוף הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי בענפים כגון צה"ל, משטרה, בתי חולים וטרינריים ועוד.  הקורס חיוני עבור מי שרוצה להתקדם ולפתח קריירה בעולם האילוף


מטרות הקורס

  • הקורס נועד על מנת להכשיר כוח אדם מיומן ואיכותי אשר יעסוק במקצוע אילוף כלבים.
  • הקורס מיועד לכל מי שאוהב בעל חיים ומעוניין לפתח קריירה מקצועית בתחום.
  • הקורס יעניק לתלמידיו ידע נרחב באילוף כלבים מסוגים שונים, הכרת שיטות פעולה מתקדמות ותרגולן

 

עמודים:

לקבלת מידע נוסף, מלא פרטיך ונציג יחזור אלייך
שם
טלפון
אני מאשר כי הפרטים שמסרתי ישמשו לצורך משלוח עדכונים, הצעות והטבות המגיעות לי באימייל או ב-SMS