צרו קשר עוד היום

החזון שלנו

חזון

בית הספר האמריקאי למקצועות הרפואה שם לו למטרה להיות מוסד הלימודים המוביל, המקצועי והחדשני בארץ להכנה ללימודים ולהכנה לקריירה בתחומי הבריאות השונים. זאת, תוך הקפדה בלתי מתפשרת על סטנדרטים גבוהים במיוחד של איכות, מצויינות בהוראה והתעדכנות מתמדת בצרכים המשתנים של עולם הרפואה בארץ ובחו"ל.

ייעוד

בית הספר האמריקאי למקצועות הרפואה, מייסודו של בית הספר האמריקאי להכנה למבחני מיון, שם לו למטרה להעניק שירותי ייעוץ, הדרכה והכנה ממוקדים למבחני מיון וקבלה, לימודים אקדמיים ומבחנים מקצועיים. ביה"ס שואף להעניק את השירות המקצועי ביותר לכלל תלמידיו, תוך מחוייבות לצרכים הפרטניים של כל לקוח ולקוח. בית הספר שם לו למטרה להיות מוסד הלימודים המוביל בארץ להכנה למבחני סף וקבלה ללימודי רפואה וסיעוד בארץ ובחו"ל, למבחני הסמכה לעבודה במקצועות הבריאות ולייעוץ אקדמי אישי למועמדים ללימודי רפואה. מטרתו המרכזית של בית הספר היא להעניק ללקוחותיו שירותי הכנה וייעוץ מלאים ומקיפים תחת קורת גג אחת- One Stop Shop . השירותים המקצועיים הניתנים במסגרת בית הספר הינם מגוונים ומשתנים בהתאם לצרכיו האישיים של כל לקוח, החל משירותי ייעוץ אקדמיים, קורסי הכנה למבחני מיון ומבחנים מקצועיים ועד לסיוע במציאת עבודה בחו"ל, הכול במטרה ליצור מסגרת איכותית ומקיפה להתפתחות אקדמית ומקצועית של כל לקוח ולקוח.

ערכים

מחוייבות אישית- מטרתו המרכזית של ביה"ס האמריקאי למקצועות הרפואה היא לספק ללקוחותיו יייעוץ והדרכה ברמה האקדמית הגבוהה ביותר, וללוות אותו לכל אורך הדרך. בית הספר מחוייב לספק פתרונות מותאמים אישית לצרכיו של כל לקוח לשביעות רצונו המלאה, לכל אורך התהליך.

מקצועיות ומקצוענות- בית הספר מחוייב לעמוד בסטנדרטים המקצועיים והאקדמיים הקפדניים ביותר ברמת ההדרכה, הייעוץ והשירות כאחד. צוות בית הספר מתעדכן ללא הרף בשינויים התכופים בתחום במטרה לספק ללקוחותיו את המידע וההכוונה העדכניים והמיהמנים ביותר.

הגינות ויושר- בית הספר האמריקאי שם לו למטרה להעניק שירות אמין ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר של יושר והגינות.

צורכי הפרט במרכז- מתוך שאיפה להעניק שירות אישי, ייחודי ופרטני לכל לקוח ולקוח שלנו, הקמנו את מרכז הייעוץ האקדמי של ביה"ס האמריקאי. במסגרת שירותי הייעוץ האישיים נבנית לכל לקוח חבילה אישית המותאמת לצרכיו ולדרישותיו. כל לקוח מקבל ליווי אישי מלא בדרך להגשמת ייעודו ושאיפותיו.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם