צרו קשר עוד היום





מבחן NCLEX / CGFNS

בחינת CGFNS מאורגנת על ידי הוועדה לבוגרי לימודי חוץ בסיעוד בארה"ב, ארגון על שהוקם על ידי איגוד האחיות האמריקאי והאגודה הלאומית לסיעוד בארה"ב ב- 1977. וועדה זו מסדירה הליכי קבלתם של בוגרי לימודי סיעוד ממוסדות לימוד מחוץ לארה"ב.

כיום, בחינת ההסמכה של ה-CGFNS/NCLEX הינה תנאי הכרחי לכל בוגר לימודי סיעוד בעל רישיון מקצועי, המבקש לעבוד כאח/אחות בארה"ב. הן ה-NCLEX והן ה-CGFNS הן בחינות סיעוד ממשלתיות. בחינת ה-NCLEX היא חובה לכל מי שמבקש לעסוק בסיעוד בארה"ב, ומשמשת גם כמבחן ההסמכה הממשלתי לעיסוק כאח/אחות בארה"ב. לכן היא בחינת חובה גם לאלו שלמדו סיעוד בארה"ב.

לעומתה, ה- CGFNS היא בחינת הסמכה הנדרשת מאלו שסיימו לימודי סיעוד מחוץ לארה"ב. אם אתם מעוניינים לעסוק בסיעוד בארה"ב תוייבו לעבור בהצלחה את ה- NCLEX , ובמרבית המקרים תתבקשו לעבור גם בחינת CGFNS , תלוי במדינה בה תעבדו. חשוב לציין, כי שתי הבחינות כוללות, בנוסף לידע תיאורטי ומעשי כללי הנדרש מאחים / אחיות בכל העולם, גם ידע מקצועי ייחודי לארצות הברית, שאינו נלמד כלל בבתי הספר לסיעוד בארץ. לכן הכנה מוקדמת למבחני הסיעוד באמצעות קורס הכנה היא חיונית אם אתם מעוניינים לעבוד כאחים מוסמכים בארה"ב וסיימתם את לימודי הסיעוד שלכם בארץ. ביה"ס האמריקאי מעביר מדי שנה קורס הכנה ממוקד למבחני הסיעוד בארה"ב, אנא מלאו את פרטיכם משמאל ונציג שלנו יחזור אליכם בהקדם.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם