צרו קשר עוד היום

טיפים למבחן CGFNS / NCLEX

מבחני הסיעוד הממשלתיים האמריקאיים כוללים גם ידע מקצועי שאינו נלמד בארץ- מחלות שונות אותן תצטרכו להכיר היטב בתפקידכם בארה"ב. וודאו שאתם מכירים את כל הידע המקצועי הנדרש מאחים/אחיות בארה"ב לפני שאתם ניגשים לבחינה.

גורם חשוב נוסף אליו עליכם לשים לב: המבחנים נערכים באנגלית... פעמים רבות אי ידיעת השפה היא המכשול העיקרי של הנבחנים שמגיעים מחוץ לארה"ב. תירגול אינטנסיבי של השפה לפני הבחינה הוא חלק אינטגרלי מהכנה יעילה אליה.

חשוב לציין שכבוגרים של בי"ס ישראלי לסיעוד, אתם נדרשים להיבחן גם במבחן ידיעת אנגלית הנדרש מכל מי שמבקש להגר לארה"ב לצורכי עבודה, בנוסף למבחני ההסמכה לסיעוד. קורסי הכנה למבחני אנגלית נערכים מזה שנים רבות בביה"ס האמריקאי למבחנים פסיכוטכניים, המוסד המוביל בארץ להכנה למבחני אנגלית.

הרישום לבחינות כולל מילוי מורכב של טפסים שונים, תרגומי מסמכים ועוד. במסגרת קורס ההכנה של ביה"ס האמריקאי למבחני סיעוד בארה"ב, תקבלו גם סיוע אישי מיועצי הלימודים שלנו במילוי הטפסים. שירות ייחודי נוסף של קורס ההכנה שלנו: עזרה במציאת עבודה בארה"ב או בקנדה. ביה"ס האמריקאי מתחייב למצוא לכם עבודה בתחום הסיעוד לאחר הקורס.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם