צרו קשר עוד היום

ספרי קורס מתא"ם

אצלנו בקורס ההכנה לקראת מבחן מתאם, אנחנו מספקים לכם את חומרי הלימוד המעודכנים ביותר, המקיפים את כל הנושאים שעולים במבחן המתא"ם. הספרים כוללים שפע תרגילים לכיתה ולבית, כדי שלמבחן הזה, תגיעו מוכנים.

פסיכולוגיה הלכה למעשה: תיאוריות מרכזיות בפסיכולוגיה, כרך א' וכרך ב':

הספר מקיף את כל חומר הלימוד בתואר הראשון בפסיכולוגיה. אמנם במבחן המתא"ם לא יבחנו אתכם ישירות על החומר, אבל כל המאמרים שיינתנו לכם מבוססים על הידע המוקדם שלכם בפסיכולוגיה, וכדאי לרענן את הידע הזה.

המדריך המלא לקריאה מהירה:

במבחן המתא"ם, תידרשו לקרוא טקסטים ארוכים מאוד, בפרק זמן קצר. היכולת שלכם לקרוא טקסט רב, להבין את נושא המאמר וגם לענות נכונה על השאלות בסוף הפרק, היא שתקבע את הציון שלכם בחלק המילולי של בחינת המתא"ם.

סטטיסטיקה ושיאות מחקר:

נכון, אף אחד לא אוהב חשבון, אבל פרק הסטטיסטיקה הוא אחד החלקים העיקריים במבחן המתא"ם. לכן הכנו לכם ספר גדוש תרגילים לבית ולכיתה. אז קדימה לשנס מותניים!

טקסטים מדעיים בפסיכולוגיה:

חלקו השני של המבחן מורכב מטקסטים מדעיים במגוון רחב מאוד של נושאים בפסיכולוגיה. חשוב שתתרגלו על מספר גדול של מאמרים איך לקרוא אותם במהירות, להבין מה הנושא העיקרי במאמר, ובעיקר- לענות נכון על השאלות!

ספר אוצר מילים באנגלית:

ספר זה מהווה חזרה על אוצר מילים רלוונטי באנגלית. המאמרים שיינתנו לכם בבחינת המתא"ם כוללים הרבה מילים "קשות" באנגלית. בזמן אמת, אין לכם זמן לחשוב מה משמעות המילה. חשוב שתכירו את המילים הנפוצות במאמרים מסוג זה.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content