צרו קשר עוד היום

מכינה ללימודי רפואה בחו"ל

המכינה ללימודי רפואה בחול של ביה"ס האמריקאי הינה המקצועית ביותר בארץ, ומתאימה למועמדים לכל האוניברסיטאות השונות בחול.

מחלקת המחקר והפיתוח של ביה"ס מורכבת ממורים וממדריכים מנוסים הבקיאים היטב בדרישות הקבלה השונות בכל אוניברסיטה. על סמך הידע המקצועי הרב של ביה"ס בהכנה למבחנים פסיכוטכניים שונים בכל העולם, פיתחנו קורס הכנה ממוקד ומקיף שיכין אתכם לבחינת הקבלה, ויספק לכם את כל הידע הדרוש לכם בדרך ללימודי הרפואה בחו"ל ולאוניברסיטה הספציפית אליה אתם מועמדים.

נוסף על קורס ההכנה עצמו ישמחו יועצי הלימודים של ביה"ס האמריקאי לסייע לכם בהגשת המועמדות- בחירת האוניברסיטה בהתאם לצרכים שלכם, כתיבת קורות חיים, מילוי טופס הבקשה, תרגומים ועוד, כל זאת כחלק מהקורס עצמו.

צוות המורים והמדריכים של ביה"ס האמריקאי כולל רופאים מוסמכים, דוברי אנגלית שפת אם ובעלי ניסיון רב בהוראה. כמו כן אנו נעזרים בפסיכולוגים מומחים כדי להכין אתכם לראיונות הקבלה האישיים באוניברסיטאות.

השירות שלנו לתלמידי קורס ההכנה כולל גם סיוע בתחומים משלימים כגון מציאת ביטוח רפואי ודיור לתקופת הלימודים, הכול במטרה להקל עליכם את תהליך הקבלה והמעבר לחו"ל, כך שתטוסו בראש שקט ותוכלו להתרכז בלימודים עצמם במקום בכל המסביב.

הלימודים במכינה מתקיימים בקבוצות קטנות על מנת לתת יחס אישי לכל תלמיד. אנו מתחייבים שתתקבלו בסופם לביה"ס לרפואה אליו אתם מועמדים. לקבלת פרטים מלאים על הקורס, אנא מלאו את פרטיכם משמאל ונחזור אליכם בהקדם.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם