לימודי כירורגיה פלסטית בארצות הברית – כיצד מתקבלים

מקצוע הכירורגיה הפלסטית הוא אחד המקצועות הרפואיים המבוקשים והרווחיים ביותר בעולמנו כיום

הכירורגיה הפלסטית היא תחום עיסוק רפואי מוכר ביותר בעולם המודרני, ואחד שאפשרויות התעסוקה בו מוכיחות את עצמן שנה אחר שנה כאפשרויות רווחיות ביותר ומבוקשות ביותר בעולמנו. מנתחים פלסטיים הם אנשי מקצוע ייחודיים, בכך שהתפקיד שלהם הוא חשוב לא רק מבחינה רפואית של הצלת חיים – אם כי ישנם לא מעט מקרים בהם המנתח הפלסטי מבצע ניתוחים מצילי חיים או לפחות משקמי חיים במידה רבה – אלא גם במובן של איכות חיים ושל מראה חיצוני. חלק גדול מלקוחותיו של המנתח הפלסטי מגיעים אליו משום שהם רוצים לתקן או לשפר את המראה החיצוני שלהם – באזור הפנים, באזור החזה או הבטן, ולמעשה בכל אזור חיצוני של הגוף. מקצועיותו של המנתח הפלסטי היא קריטית עבור לקוחות המחפשים מומחה בניתוחים פלסטיים, וככל שהמנתח מקצועי יותר היוקרה שלו עולה, וכך גם הרווחים הכלכליים שהוא יכול להפיק מעבודתו. השלב הראשון של היוקרה הזאת מגיע כבר בשלב הלימודים, והלימודים היוקרתיים ביותר בעולם האקדמי ככלל, בתחום הרפואה באופן ממוקד יותר, ובאופן ספציפי בתחום הכירורגיה הפלסטית, מתרחשים בארצות הברית.

מדוע כדאי ללמוד כירורגיה פלסטית בארצות הברית, וכיצד מתקבלים ללימודים נחשקים שכאלה?

למה זה כדאי? כשזה נגוע ללימודי כירורגיה פלסטית, לעתים קרובות האפשרויות הקיימות בקרבתנו לא נחשבות לאיכותיות מספיק, בין אם מדובר בהתמחות בתחום באוניברסיטאות בארץ, ובין אם מדובר בלימודים ביבשת אירופה. לימודים בארצות הברית של התחום, לעומת זאת, הם הלימודים הנחשבים ביותר בתחום הכירורגיה הפלסטית – האוניברסיטאות היוקרתיות והשונות בארצות הברית מכשירות את טובי המנתחים בעולם כולו, וכאשר ישראלי מתמחה בכירורגיה פלסטית באחת מהאוניברסיטאות היוקרתיות האלה, הוא מבטיח שכאשר הוא יסיים את לימודיו ויחזור לארץ, הוא יהיה בטופ של הטופ מבחינת איכותו והיוקרה שהוא מביא אתו למקצוע. האתגר המשמעותי ביותר, אם כן, הוא להתקבל ללימודים שכאלה.

איך מתקבלים? לכל מסגרת לימודים בארצות הברית ישנם תנאי קבלה לא פשוטים בדרך כלל, וישנם כמה אפיקים דרכם ניתן להגיע. האפיק הבסיסי הוא דרך ויזת לימודים והגשת מועמדות על סמך ציונים והכשרה קודמת בלימודי הרפואה, וכניסה לשלבי הראיונות והמבחנים שתפקידם לברור את הטובים ביותר עבור הלימודים. עוד מסגרות של הגשת מועמדות קיימות דרך מלגות אקדמיות שונות מהאוניברסיטאות המובילות בתחום, או דרך חברות המתמחות בהתאמת מסגרות לימודים שונות בארצות הברית עבור ישראלים.

כירורגים פלסטיים שלמדו בארצות הברית נחשבים לדובדבן שבקצפת באנשי המקצוע בארץ ובעולם

לא קל להתקבל ללימודים היוקרתיים שעליהם אנחנו מדברים, ולימודי כירורגיה פלסטית הם לא לימודים שקל להתקבל אליהם גם כאשר מדובר בלימודים בישראל. כאשר מדובר בלימודים בארצות הברית – אם זהו החלום שלכם, עליכם לרתום את כל הכלים והמומחים בתחום בכדי לתת לעצמכם את הסיכוי הטוב ביותר להגשים אותו.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם