צרו קשר עוד היום

GRE BIOCHEMISTRY טיפים למבחן

מבחן ה- GRE Biochemistry Cell and Molecular Biology בודק בין היתר ידע בביצוע ניסויים במעבדה. לכן אל תזניחו את דוחות המעבדה הישנים שלכם ואת הסיכומים הרלוונטיים כשאתם מתכוננים לבחינה.

הכנה מוקדמת במסגרת קורס ההכנה משפרת בשמונים אחוז את הסיכויים שלכם להתקבל לרפואה בשנה הבאה. ביה"ס האמריקאי מציע לכם בנוסף גם קורס הכנה לבחינת מירב, גם היא בחינת חובה אם אתם מועמדים למסלול הרפואה בתל אביב.

אם אתם ניגשים למבחן ה- GRE Biochemistry כחלק מדרישות הקבלה למסלול הרפואה הארבע שנתי באוניברסיטת תל אביב, אנו ממליצים בחום שלא תגיעו לבחינה מבלי להירשם לקורס הכנה לפני כן.

מכיוון שבכל מהדורה של מבחן GRE Biochemistry Cell and Molecular Biology גרף הציונים שונה, אין כל טעם להשוות בין הציון שקיבלתם לזה שקיבל מועמד שנבחן במהדורה שונה משלכם.

בין אם אתם מועמדים לרפואה בארץ ובין אם אתם נרשמים לתואר מתקדם בביוכימיה או מדעי החיים בחו"ל, קחו בחשבון שבחינת ה- GRE Biochemistry Cell and Molecular Biology היא כולה באנגלית. לכן, לא מספיק שתשננו היטב את החומר, עליכם לעשות זאת באנגלית. מניסיוננו בביה"ס האמריקאי בהכנת תלמידים לבחינות פסיכוטכניות ללימודים בחו"ל, גורם מרכזי שמכשיל תלמידים בבחינות הוא חוסר שליטה מספקת באנגלית. אם אתם מועמדים ללימודים בחו"ל תצטרכו להיבחן גם במבחן ידיעת אנגלית כללי שנדרש מכל המועמדים הזרים בארה"ב/בריטניה. ביה"ס האמריקאי מקיים במהלך השנה קורסי הכנה לבחינות הידע השונות- TOEFL ו- IELTS. פרטים נוספים לגבי קורס הכנה ל- GRE Biochemistry Cell and Molecular Biology בטלפון: 09-9532098.

בשעת הבחינה, אל תיבהלו אם אינכם מכירים את כל החומר- חלק מהשאלות ב- GRE Biochemistry Cell and Molecular Biology מתייחסות לנושאים שלא למדתם בתואר הראשון...ערקנןם

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם