צרו קשר עוד היום

מבנה בחינת מו"ר

בחינת מו"ר / מור מבנה הבחינה

מבחן מור מתנהל במתכונת של מרכז הערכה הנמשך כחצי יום. במסגרת מבחן מור המועמדים נבחנים בשמונה תחנות שונות, הכוללות שאלוני אישיות, סימולציות ודינמיקה קבוצתית.

שאלונים - כוללים שלושה מצבים אותם יש לנתח בפרק זמן של ארבעים דקות. המצבים מתארים בעיות שונות מחיי היום יום, כאשר הנבחן אמור להציג פתרון מנומק ומחושב לבעיה.

שאלון אישי: הבודק כיצד התמודד הנבחן עם מצבים שונים בעברו. השאלון כולל עשרים שאלות עליהן יש לענות בפרק זמן של שעה וחצי. גם בשאלון זה, כמו בזה שלפניו, אין תשובות נכונות או שגויות. מה שנבדק הינו אופן קבלת ההחלטות ויכולת הניתוח של הנבחן.

סימולציות וראיון אישי

סימולציות- כוללות 3 תחנות, כל אחת נמשכת בין 5-7 דקות. בסימולציות נדרשים הנבדקים להתמודד עם דילמה מעולם הרפואה. לאחריהן מצפה למועמדים תחנת 'תיחקור', במסגרתה יידרשו הנבחנים לנמק את התנהגותם בסימולציות.

סימולציה קבוצתית- כוללת שתי תחנות, אורכה של כל אחת כחצי שעה. במהלכן נבדקת היכולת של הנבחנים לעבוד בקבוצה ולשתף פעולה עם הנבחנים האחרים.

ראיון אישי- נמשך כעשר דקות וכולל שאלות לגבי עברו של המועמד והתמודדותו עם מצבים שונים.

הסימולציות מצולמות באמצעות מצלמות וידיאו היקפיות, ועל הנבחן לחתום תחילה על הסכמתו לכך שפעולותיו יצולמו במצלמה. המצלמות נועדו לשם בקרה בלבד, ומה שמצולם בהן אינו משפיע על הציון של הנבחנים.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content