צרו קשר עוד היום

ספרי קורס מו"ר

קורסי ההכנה של בית הספר האמריקאי בנויים באופן כזה שתוכלו לעיין בספרים במהלך הקורס וללמוד במהלכו את הדרך הטובה ביותר להציג את עצמכם בפני המראיינים. המבחנים אינם בוחנים ידע, אלא באים לבדוק את האופי שלכם ואת סולם הערכים שלכם ועל כן יש להתשמש בחוברת ככלי עזר ללמידה ולא כחוברת שיש לזכור אותה בעל פה.

מבוא ומושגי יסוד למבחני מיון ברפואה

הספר הראשון בסדרת ספרי ההכנה של בית הספר למבחני המיון האישיותיים למקצועות הרפואה. ספר זה הנו מבוא ומעניק מושגי יסוד הנחוצים להבנה של שאלות, הקשורות לדילמות מוסריות וליחסי רופא מטופל, שודאי תיתקלו בהם.

המדריך המקוצר להצלחה במבחני מיון לרפואה

הספר השני בסדרת ספרי ההכנה של בית הספר למבחני מיון אישיותיים למקצועות הרפואה. ספר זה הנו מדריך מקוצר להצלחה במבחנים ויהווה מורה הדרך שלכם לכל אורכו של הקורס. תמצאו בו הסברים מפורטים על סוגי המבחנים השונים, סוגי השאלות, דרכי התמודדות, דרכי ניתוח התנהגות והסברים מפורטים בנוגע לטכניקות בשפת גוף.

סוגיות באתיקה רפואית

הספר השלישי בסדרת ספרי ההכנה של בית הספר למבחני מיון אישיותיים למקצועות הרפואה. בספר זה תמצאו את מלוא הידע הרלוונטי בנוגע לסוגיות באתיקה רפואית. חיוני להבין כי בשאלות מסוג זה אין תשובות נכונות ותשובות לא נכונות. החשוב הוא האופן בו אתם מנמקים את דעתכם ואת החלטותיכם ומידת ההתאמה בין סולם הערכים האישי שלכם לבין סולם הערכים המצופה מרופא בישראל, כפי שהדבר מקבל ביטוי בשבועת הרופא ובשבועת הרופא העברי.

רפואה ומשפט

הספר הרביעי בסדרת ספרי ההכנה של בית הספר למבחני מיון אישיותיים למקצועות הרפואה. בספר זה, תמצאו את כל החוקים הרלוונטים בישראל בנוגע לרפואה ומשפט.

טיפים והמלצות למבחני המיון והראיונות

הספר האחרון בסדרת ספרי ההכנה של בית הספר למבחני מיון אישיותיים למקצועות הרפואה. בספר זה תמצאו טיפים והמלצות לקראת מבחני המיון . הספר נועד לביצוע חזרה אחרונה בסיומו של קורס ההכנה ומומלץ להביאו למבחן עצמו. אם הקדמתם לבחינה ואתם חשים לחוצים, החוברת תפקס אתכם בנושאים החשובים ביותר על מנת להצליח בבחינה.

העתיד שלך מתחיל כאן!

השאר פרטים לקביעת פגישת ייעוץ חינם

Skip to content